Domény

Pořiďte si k webhostingu jednoduše a bez starosti i vlastní doménu s koncovkou .cz, .com, .eu a další. Zaregistrujte si doménu prostřednictvím Active 24 a začněte budovat svoji značku v online světě.

Objednat doménu

 • Co je to doména?

  Internetová doména je jméno a zároveň identifikátor webové stránky. Slouží jako vaše unikátní adresa na internetu, která je snadno zapamatovatelná a díky níž k vám mohou z internetu chodit návštěvníci a zákazníci. Tato adresa odkazuje přímo na vaše webové stránky, e-shop nebo e-mailovou adresu, stejně jako GPS souřadnice ukazují na adresu v reálném světě.

  Doména – jako např. naše doména Active24.cz – se obvykle skládá ze samotného jména (Active24) a koncovky (u nás je to nejčastěji .cz). Mezi nejznámější domény v Česku patří třeba Seznam.cz nebo iDnes.cz, přičemž se těmto společnostem podařilo z domény vybudovat cennou obchodní značku.

   

 • Proč si pořídit vlastní doménu?

  1. Zapamatovatelnost

  Vaše doména je vaše značka. Pokud bude jednoduchá a výstižná, lidé si ji zapamatují pouhým pohledem a budou moci bez dlouhého hledání přímo přijít na vaše stránky.

  2. Důvěryhodnost

  Provozovat firemní webové stránky na vlastní doméně se stalo normou. Nemít vlastní doménu je dnes známkou neprofesionality a šetřivosti na nesprávném místě.

  S vlastní doménou navíc automaticky získáte možnost mít důvěryhodnou e-mailovou adresu ve tvaru jmeno@nazev-firmy.cz. Jen tak vás zákazníci a spolupracovníci mohou v online světě vnímat jako seriózního partnera.

  3. Nízké pořizovací náklady

  Vlastní doménu s koncovkou .cz pořídíte už od necelých 200 Kč ročně. Může si ji tak dovolit nejen každá firma a živnostník, ale i jedinci pro své osobní stránky, nadšení blogeři či volnočasové kluby a spolky.

  4. Zvýšení pozic ve vyhledávačích Google i Seznam

  Velký podíl návštěvnosti webových stránek tvoří přístupy z vyhledávačů, jako je Seznam či Google. Vlastní doména zajistí, že se budou vaše webové stránky při hledání zobrazovat ve výsledcích vyhledávání na vyšších pozicích – a k vám pak dorazí ti správní návštěvníci a zákazníci.

 • Jak získat doménu s Active 24?

  Po kliknutí na „Objednat doménu“ si můžete jednoduše vygenerovat doménu ve tvaru a s koncovkou, jakou si budete přát, a ihned si ověřit její dostupnost. Registraci volné domény pak již dokončíte během pár minut.

Nabízíme vám:
 • registraci domény
 • převod domény
 • zabezpečení domény technologií DNSSEC
 • vystavení certifikátu o vlastnictví domény
 • hromadnou registraci až 20 domén
 • a další služby

Objednat doménu

 

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.