E-mailové schránky

Součástí každého hostingového balíčku omezený prostor pro vytvoření několika e-mailových schránek.

Pokud hledáte moderní e-mailové řešení s dostatečným prostorem pro vaše zprávy a dalšími funkcemi, které vám usnadní práci, využijte službu ACTIVE 24 E-mail. S touto službou získáte e-mailové schránky s kapacitou od 10 GB. Správa e-mailů se provádí v přehledném Webmailu. který je vhodný i pro mobilní telefony a tablety. Mezi jednotlivými schránami lze sdílet kontakty, kalendáře i dokumenty.

Kolik ACTIVE 24 E-mail stojí?

Základní balíček služby ACTIVE 24 E-mail stojí 49 Kč bez DPH měsíčně a zahrnuje pět. Pokud by vám pět schránek nestačilo, můžete si přikoupit neomezený počet dalších adres, každá schránka navíc vás vyjde na 9 Kč bez DPH měsíčně. Pokud byste tedy potřebovali 10 schránek, zaplatíte za ně měsíčně 94 Kč bez DPH, kapacita každé schránky bude 10 GB. Své schránky můžete vylepšit tím, že pro ně za 69 Kč bez DPH měsíčně přikoupíte variantu PLUS. Kapacita schránky se zvýší na 30 GB a budete mít k dispozici další funkce, např. ActiveSync pro snadné propojení schránky s vaším mobilním telefonem.

Objednat

Správa e-mailových schránek

Správa e-mailů se provádí v Zákaznickém centru, kde sikde si vytváříte jednotlivé e-mailové schránky a nastavujete jim další parametry. Jako správce zde máte přehled o zaplnění všech

Uvedené ceny jsou bez DPH.

 

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.