Google Ads reklama

K vaší nové objednávce webhostingu u ACTIVE 24, vám zdarma věnujeme kredit 1000 Kč do online reklamního systému Google Ads. Kredit mohou využít jen ti zákazníci, kteří ještě nemají založený účet Google Ads.

Kdo od nás dostane zdarma kupón Google Ads?

Každý, kdo si u nás objedná a zaplatí webhosting a ještě nemá účet v reklamním systému Google Ads.

Budu umět nastavit reklamu na Google?

Pokud budete potřebovat pomoct s nastavením vaší inzerce, odborníci z Google vám zdarma rádi pomůžou na bezplatné telefonní lince 800 500 338 .

Co je Google Ads?

Google Ads je samoobslužný reklamní systém, který zobrazí textový inzerát na Vaše stránky v kolonce "Sponzorované odkazy" na www.google.cz, www.google.com nebo na tzv. obsahové síti Google - partnerských serverech, webových stránkách či blozích.

Co získáte s Google Ads?

Díky Google Ads budete moci propagovat Vaše výrobky/služby/stránky u výsledků vyhledávání na největším světovém vyhledávači nebo na rozsáhlé síti partnerských stránek. Efektivněji tak zacílíte na své potencionální zákazníky, klienty či čtenáře.

více informací

Reklama v hodnotě 1000 Kč zdarma. Vyzkoušejte si online inzerci.
Plaťte jen v případě, že vaše reklama funguje. Tedy jen v případě, že na vaši reklamu někdo klikne.
Inzerujte bez rizika. Stanovte si maximální denní rozpočet.
Oslovte ty, kteří vás právě teď hledají. Ať už v ČR, či ve světě.

Nevíte-li si rady kontaktujte bezplatnou zákaznickou podporu Google na telefonním čísle 800 500 338.

 

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.