Moje stránky

Vytvořte si profesionální webové stránky během pár minut – a to bez nákladné technické přípravy. ACTIVE 24 nabízí 3 balíčky služby Moje stránky (Start, Standard, Premium) s mnoha funkcemi, díky kterým rozjedete svoje online aktivity naplno!
K registraci .CZ domény nyní dostanete Moje stránky Start na půl roku ZDARMA.

Co se službou Moje stránky získáte?

 • Vlastní webové stránky, které můžete sami utvářet a aktualizovat
 • Na 220 grafických šablon od profesionálů
 • Nepřetržitý přehled o návštěvnosti webu
 • Propojení se sociálními sítěmi – Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Tumblr
 • Nonstop zákaznickou podporu
 • E-mailové schránky na vlastní doméně (v balíčcích Standard a Premium)

Nabízíme mnohem víc! Prohlédněte si řadu dalších užitečných funkcí, které se službou Moje stránky můžete získat.

K vlastním webovým stránkám vede 5 nenáročných kroků:

 1. Přihlaste se v Zákaznickém centru ACTIVE 24 do služby Moje stránky.
 2. Vyberte výchozí téma celého webu a styl grafické šablony. Tu si můžete následně přizpůsobit a kdykoli upravit.
 3. Jednoduchým přetažením widgetů z nabídky v administraci do stránky (funkce Drag&Drop) vyberete všechny funkce, které chcete na webu mít.
 4. Teď už vytváříte vlastní obsah – píšete text, vkládáte obrázky, videa, atd. Aktuální vzhled stránek průběžně sledujete v náhledu.
 5. Když jste s výsledkem spokojení, stránky publikujete. Váš web je online.

Stránky můžete kdykoli aktualizovat, stačí znovu vstoupit do administrace webových stránek a požadované úpravy v textu nebo designu uskutečnit.

Chcete vytvořit také mobilní verzi webu, nebo publikovat obsah na Facebook jen 1 kliknutím? Pořiďte si vyšší verzi služby Moje stránky Premium.

Originální a nápaditý web jednoduše

S vyššími balíčky (balíček Premium) získáte přístup i k obrovskému výběru obrázků z fotobanky i grafických šablon. Díky nim bude vzhled vašeho webu vždy atraktivní a jedinečný. Jak Moje stránky vypadají, když jsou perfektní? Inspirujte se u již hotových ukázkových webů.

Vyzkoušejte nadstandardní Trial verzi zdarma

Moje stránky si můžete na vlastní kůži vyzkoušet – a to na celých 14 dní zcela zdarma v naší Trial verzi, kde si vyzkoušíte i nadstandardní prémiové služby – mobilní verzi webu, možnost editace CSS stylů, 100 prémiových šablon či přístup do fotobanky.

Vyzkoušejte Moje stránky

Přehled balíčků a objednávka

Službu Moje stránky poskytujeme ve 3 balíčcích, ze kterých si vyberete dle preferovaných funkcí a nároků na nadstandardní funkce vašeho nového webu.

 

 • Moje stránky Start – základní balíček (3 stránky, 120 grafických šablon) pro nenáročné za 29 Kč/měsíc
 • Moje stránky Standard – standardní balíček neomezeného počtu stránek, 2GB prostor a 1GB e-mailová schránka za 199 Kč/měsíc
 • Moje stránky Premium – nadstandardní funkce (mobilní verze,publikace na Facebook 1 kliknutím a mnoho dalšího) jen za 399 Kč/měsíc.

Porovnejte balíčky

Všechny ceny balíčků jsou uvedeny bez DPH.

 

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.