E-mailové schránky

Mít vlastní e-mailovou stránku je v dnešní době takřka nutnost. Díky službě SCTIVE 24 E-mail budete mít schránky na své vlastní doméně.

Základní balíček ACTIVE 24 E-mailu vás vyjde na 49 Kč bez DPH měsíčně a zahrnuje 5 schránek, z nichž každá má kapacitu 10 GB. Další schránky se dají přikoupit samostatně, každá za 9 Kč bez DPH měsíčně.

Ke schránce budete přistupovat přes přehledné webové rozhraní na adrese
https://webmail.active24.cz. Webmail je optimalizovaný i pro zobrazení v mobilu, poštu tak budete mít vždy po ruce. Schránku také můžete jednoduše nastavit do Outlooku či obdobného poštovního programu prostřednictvím protokolů POP3 nebo IMAP.

Kromě samotného posílání e-mailů vám ACTIVE 24 E-mail ve Webmailu umožní i spravovat dokumenty, které pak můžete sdílet se svými kolegy. Stejně tak lze sdílet i události z kalendáře a kontakty.

Pro náročnější zákazníky je tu Schránka PLUS. Tu si můžete aktivovat u jedné nebo více adres za 69 Kč bez DPH měsíčně pro jednu schránku. Se schránkou PLUS získáte větší prostor (celkem 30GB) a hlavně pokročilé funkce, jako je např. synchronizace dat mezi více zařízeními.

Pokud vás nabídka zaujala, můžete si ACTIVE 24 E-mail rovnou objednat. V objednávkovém formuláři zvolte, zda vám stačí základní balíček, případně přidejte další služby. K e-mailům si můžete zaregistrovat novou doménu nebo využít jinou, kterou už vlastníte.

Zpět na seznam témat

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.