K čemu je hosting?

Hosting je pouhým prostředkem - nástrojem, který využijete, když se budete chtít prezentovat na internetu.

Hosting je pouhým prostředkem - nástrojem, který využijete, když se budete chtít prezentovat na internetu. Může jít přitom o osobní stránku, zájmový blog, online fotogalerii, firemní stránky nebo elektronický obchod. Ve všech těchto případech budete potřebovat hosting.

Cílem jsou pak funkční stránky. Jednou z nejrychlejších cest k vlastním webovým stránkám je využití již hotových „pomůcek“, které vám pomohou s tvorbou a správou webových stránek. Jde o osvědčené redakční systémy, např. Wordpress, Joomla nebo Drupal. Tyto systémy se musí nahrát na hosting, aby na nich pak běžely webové stránky. Zákazníci Active 24 mají tu výhodu, že tyto systémy si mohou nainstalovat sami jedním kliknutím. Není nutné být internetový profesionál, i laik si zřídí vlastní stránky během několika málo minut. Navíc všechny tyto systémy na správu webových stránek jsou dostupné zcela zdarma.

Zpět na seznam témat

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.