Program FLEXIBLE

V rámci programu FLEXIBLE si můžete v Zákaznickém centru libovolně rozdělit celkovou diskovou kvótu pro vaše www stránky, e-mailové schránky a databáze. Nastavení se provádí v sekci Služby/Hosting a servery/Virtuální servery, v detailu virtuálního serveru po kliknutí na tlačítko "nastavení" u položky "Prostor využitelný pro službu Flexible". 

V rámci prostoru vymezeného pro e-maily můžete zřizovat neomezený počet e-mailových schránek. Navíc si sami určíte jakou kvótu konkrétní schránce přidělíte z celkového prostoru pro e-mailové schránky. Program FLEXIBLE lze aktivovat pouze pro modely serveru umístěných na platformě Linux. Podmínkou pro využití programu FLEXIBLE je umístění prostoru pro www a současné využití e-mailových schránek na serverech ACTIVE 24.

Pozn: Na operačním systému WINDOWS lze aktivovat program FLEXIBLE pouze mezi webovým prostorem a e-mailovými schránkami bez databáze.

Příklad

Jestliže máte k dispozici diskovou kvótu 3 GB, můžete pro WWW stránky vymezit 500 MB prostoru. Pro e-mailové schránky a databáze zbývá 2,5 GB. Databázi věnujete 500 MB prostoru, pro e-mailové schránky zbývá 2 GB. Máte e-mailovou schránku info@vasedomena.cz, na které přijímáte objednávky vašich klientů, obvykle s grafickou přílohou, této schránce tedy přidělíte 750 MB. Zbytek rozdělíte na e-mailové schránky vašich zaměstnanců.

Výhody programu FLEXIBLE

  • Nenechte se omezovat jednotlivými parametry virtuálního serveru, diskovou kvótu dělte dle svého uvážení
  • maximalizujte prostor pro prezentace náročné na data za velmi výhodnou cenu
  • využijte maximální kapacitu e-mailových schránek
  • v rámci svého prostoru můžete udržovat velmi rozsáhlou databázi

Neomezený počet e-mailových schránek

Při tvorbě e-mailových schránek jste limitováni pouze velikostí vymezeného prostoru pro e-mailové schránky a minimální kvótou pro schránku 5 MB.

Disková kvóta

= celkové místo na disku (celková kvóta). Diskovou kvótu můžete rozdělit mezi prostor pro WWW stránky, prostor pro e-mailové schránky a prostor pro databáze. Limitováni jste pouze minimální kvótou, která je 5% z celkové kvóty a je přednastavena pro každou ze služeb.

Jak program FLEXIBLE aktivovat?

Nový zákazník - program FLEXIBLE je aktivován všem novým zákazníkům automaticky. Kvóty jsou přednastaveny dle níže uvedené tabulky. Stávající zákazník - pokud byl váš virtuální server zřízen před datem 12.2.2003, můžete aktivovat program FLEXIBLE na svém serveru prostřednictvím autorizovaného požadavku přes www rozhraní Zákaznické centrum. Kvóty jsou nastaveny podle níže uvedené tabulky, bezprostředně po aktivaci je třeba zkontrolovat zda aktuálně využívaná kvóta jednotlivých služeb nepřesahuje nastavené kvóty.

Celková kvóta Přednastaveno
WWW E-mail Databáze*
5000 MB 2000 MB 2500 MB 500 MB
3000 MB 1200 MB 1500 MB 300 MB
2000 MB 800 MB 1000 MB 200 MB
1000 MB 400 MB 500 MB 100 MB
500 MB 200 MB 250 MB 50 MB
250 MB 100 MB 125 MB 25 MB
150 MB 60 MB 75 MB 15 MB
50 MB 20 MB 30 MB -

* Pokud klient databázi nemá aktivovanou je její prostor automaticky přesunut na WWW.

Jak aktualizovat kvóty

Rozdělení kvóty a úpravu kvóty u konkrétních e-mailových schránek můžete kdykoliv provádět pomocí www rozhraní Zákaznické centrum ACTIVE 24 v sekci Virtuální servery -> Detail daného serveru -> Kvóta -> Nastavení.

Cena programu FLEXIBLE

Program FLEXIBLE je zdarma pro všechny modely serverů z naší nabídky.

 

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.