Staňte se partnerem

Jsme maximálně otevřeni spolupráci s našimi klienty, proto vám nabízíme hned dva způsoby, jakými se můžete stát našimi partnery. Na výběr máte jednak Partnerský program, jednak program Dealerský. Každý z těchto programů je unikátní a přináší vám unikátní výhody.

Partnerský program je určen pro ty z vás, kteří stejně jako my podnikají v oblasti internetových služeb a chtějí naše produkty nabízet svým zákazníkům. Tento program vám přináší výrazné slevy na poskytování našich služeb, výše slevy se odvíjí od počtu domén, případně od ročního obratu za hostingové služby. K dispozici tak máte tři různé úrovně Partnerského programu – Silver, Gold a Platinum.

Charakteristikou Dealerského programu je zprostředkovací činnost, která vám může vynést až 20% provize z faktur koncových zákazníků. Po registraci do programu od nás obdržíte vaše dealerské ID a můžete začít. O vašich provizích budete mít pravidelný přehled.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informací zde