Co je to hosting?

Dva způsoby, jak získat Adobe Illustrator zdarma a rychlý přehled

Nejlepší způsob, jak získat Adobe Illustrator zdarma, je jednoduše použít výukové programy a webové stránky. Adobe Illustrator je aplikace, která se používá pro webové návrhy, e -maily, loga, ilustrace a dokonce i webové stránky. Adobe Illustrator také obsahuje nástroje, které pomáhají při výrobě elektronických knih. Na bezplatné aplikace, jako jsou tyto, byste si měli dávat pozor, abyste se dostali k této výkonné aplikaci do rukou za jednorázový poplatek nebo plán předplatného.

Existují dva různé způsoby, jak můžete získat Adobe Illustrator zdarma; buď prostřednictvím internetu, nebo jako Adobe Student. Můžete buď navštívit webovou stránku Adobe, nebo se přihlásit k odběru jejich pozemních programů, které jsou nabízeny pouze studentům. V druhém případě budete muset zaplatit jednorázový poplatek po omezenou dobu a poté jej můžete použít tolikrát, kolikrát chcete. Předplatné Adobe Student je stejné jako běžné měsíční předplatné webu, ale umožňuje vám stáhnout si nejnovější aktualizace přímo na plochu.

Program Adobe Student je integrován do operačního systému a aktivuje se prostřednictvím samotného operačního systému. To znamená, že k použití ve svém počítači nemusíte instalovat žádný další software. S předplatným Adobe Illustrator získáte také přístup k technické podpoře, která je vždy k dispozici. K dispozici je také 30denní bezplatná zkušební doba, která vám umožní otestovat software před jeho zakoupením.

Jakmile si stáhnete bezplatný software Adobe Illustrator, otevřete software Adobe Illustrator na ploše a poté jej spusťte. Vyberte výchozí možnosti a klikněte na tlačítko „Vytvořit“. Postupujte podle pokynů a vytvořte logo, které chcete použít jako nástroj klipart a textový nástroj. Pomocí filtrů na pravé straně obrazovky můžete upravit barvu, velikost a další možnosti, abyste si byli jisti, že získáte nejlepší výsledek.

U finálního produktu byste měli naskenované obrázky importovat do sady Shape Kit a poté můžete vytvořit mapu přechodu pomocí možností přechodu, které jsou k dispozici v horní části obrazovky. Nakonec byste měli soubor uložit na plochu kliknutím na možnost „Uložit“. Chcete -li vše dokončit, přejděte na ikonu „Kreslit“ na ploše a vyberte nástroj „Skalpel“, abyste mohli dokončit práci v aplikaci Adobe Illustrator.

To jsou jen některé ze snadných kroků, které můžete dodržet, abyste dokončili profesionálně vypadající grafický design. Chcete -li aplikaci Illustrator získat, můžete si ji buď zdarma stáhnout, nebo zakoupit za zvýhodněnou cenu prostřednictvím webových stránek Adobe. Web také nabízí bezplatný program, který studentům umožňuje vytvářet a upravovat vlastní umělecká díla.

Zpět na seznam témat

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.
767746f56c7202fe59a4a5af5ae8d118